Ruda Śląska i okolice - GIEŁDA - Telefony, Tablety i Akcesoria GSM

Polish is the main language of Ruda Śląska i okolice - GIEŁDA - Telefony, Tablety i Akcesoria GSM facebook group. Having alot of group type in Facebook: close, open and secret and it is a CLOSED group. They attracted 69 members. So people rank it like a Tiny group. 1402712730014092 is the identifier of this group with Facebook. 2015-02-04 19:21:06 is the closest date we have information about it.

W związku z szybkim rozrastaniem się grupy wprowadzamy kilka ZASAD, które usprawnią jej funkcjonowanie:

1. Aby została wyświetlona pierwsza oferta nowej osoby w tej grupie, wymaga się od takiej osoby zaproszenia 10 nowych osób do tej grupy.
2. Grupa została utworzona, aby mieszkańcy Rudy Śląskiej i okolic mogli sprzedawać, wymieniać i oddawać telefony, tablety i akcesoria gsm.
3. Prosimy o kulturalne wypowiedzi, ta grupa ma pomóc, a nie być miejscem wszechobecnego hejtowania – szanujmy siebie nawzajem.
4. W przypadku wielu rzeczy proszę wrzucać wszystko w JEDEN POST i nie zaśmiecać tablicy.
5. Umieszczamy reklamy tylko w przypadku, gdy produkt sprzedawany jest przez osobę zamieszczającą post (a nie np. link do strony w banku).
6. Nie zamieszczamy ofert nie związanych z ideą grupy (czyli jeżeli nie masz telefonu, tabletu lub akcesoriów gsm do sprzedania/wymiany/oddania, to po prostu nie pisz), a „złote rady” zachowujemy do prywatnej korespondencji.
7. Osoby, które wypowiadają się w sposób wulgarny lub spamowy, mogą być moderowane lub zbanowane przez administrację wedle jej uznania.
8. Prosimy o usuwanie własnych wpisów, jeśli "Wasz przedmiot" zostanie kupiony (sprzedany) lub wycofany ze sprzedaży (poszukiwań) - aby nie zaśmiecały one tablicy.

Administracja grupy nie jest odpowiedzialna za transakcje przeprowadzane w ramach tej grupy. Całość transakcji i warunki dostarczania towaru strony ustalają pomiędzy sobą.