Tartu - Tallinn - Tartu

Tartu - Tallinn - Tartu is a Estonian group. Having alot of group type in Facebook: close, open and secret and it is a CLOSED group. They attracted 15,908 members. So people rank it like a Huge group. You can find this group by searching 44858257185 on Google, Bing or Yahoo. We last updated on 2015-02-03 19:25:07.

*ALATES 14.07* PALUN LUGEDA
Tänu üldisele positiivsele vastukajale sorteerime nüüd kohaotsimisi ja -pakkumisi kuupäevade järgi, et kõigil oleks lihtsam omale vajalik info kiirelt leida.

***

Reeglid:
1. Grupi eesmärk on leida sõitjaid Tartu ja Tallinna vahel liikuvatele autodele. Postitada võivad nii autojuhid, kellel on vabu kohti kui sõitjad, kes kohti otsivad. Lisada tuleks ka oma telefoni nr, et saaks kiiresti kontakteeruda.
2. Grupi eesmärgiga mittehaakuvad postitused on keelatud ning eemaldatakse uudisvoost. Korduvad rikkumised võivad viia postitaja grupist eemaldamiseni.
3. Kõik liitumissoovid grupiga kinnitab grupi administraator. Administraatoril on õigus mitte vastu võtta isikuid, kelle profiilil pole piisavalt infot tõestamaks, et tegu on päris isiku ja unikaalse kontoga. Juhul, kui sinu liikmeks saamise soovi ei täideta, kontrolli vastavust neile tingimustele:
- Omad reaalset profiilipilti
- Kasutad FB's oma õiget nime

***

Pea meeles:
- Turvalisus ennekõike! Tutvu enne sõitu autojuhti või sõitja profiiliga ning teavita sõidust ka oma lähedasi.
- Sõida ohutult ning arvesta mõistlikkuse piirides sõitjate soovidega sõidukiiruse valikul ja peatuste tegemisel.
- Enamus autojuhtidest eeldab sõidu eest ka väikest kompensatsiooni. Kui kuulutuses pole summat eraldi kirjas, tuleks see arusaamatuste vältimisek enne sõitu üle täpsustada.
- Ilusa tava kohaselt väikeste ja keskmise suurusega autode tahaistmele kolme sõitjat ei võeta, kui tegu pole just ühe sõpruskonnaga.
- Olgem viisakad ja arvestagem üksteisega.