ASSOS BEHRAMKALE (EDREMİT KÖRFEZİ AYVACIK ÇANAKKALE)

Turkish is the main language of ASSOS BEHRAMKALE (EDREMİT KÖRFEZİ AYVACIK ÇANAKKALE) facebook group. Having alot of group type in Facebook: close, open and secret and it is a CLOSED group. There are 0 participants in that group. So it is a Tiny group. You can find this group by searching 1565610057001790 on Google, Bing or Yahoo. We last updated on 2015-02-19 05:30:11.

Assos,Alexander Troas,Apollon Smintheius gibi Çanakkale Edremit Körfezindeki tarih ve tabiat(doğa) içeren bölgelerimizin tanıtımının yeterince olmaması sebebiyle kurulmuş bir gurup olup,üyelerin tarihi ve doğa ile ilgili resim ve bilgi paylaşımlarının yanı sıra tarih ve çevre dokusunun korunması amacıyla sosyal mesajlarında bulunabileceği bir statüye haiz olduğunu belirtmek isteriz.

Osmanlı İmparatorluğu zamanındaki tarihi olaylar,Biga Sancağı, Tuzla Köyü,Gülpınar,Behramkale,Ayvacık gibi Kuzeyege yöresinde yer alan bölgelerle ilgili geniş çaplı araştırmalara ve dökümanlara yer verilerek,değerli üyelerimizin ve sayın ziyaretçilerimizin bilgilerine sunulacaktır..