ISPARTA 2.EL HER TÜRLÜ ARAÇ ALIM / SATIM

ISPARTA 2.EL HER TÜRLÜ ARAÇ ALIM / SATIM is a Lithuanian group. It is a CLOSED group. ISPARTA 2.EL HER TÜRLÜ ARAÇ ALIM / SATIM has 8,727 members. So people rank it like a Large group. You can find this group by searching 722412571188427 on Google, Bing or Yahoo. We last updated on 2015-02-15 03:22:03.

>>>>>> OKUMADAN GEÇMEYİNİZ!!! <<<<<<

ISPARTA 2.El Araç Alım Satım Grubu Olup ;
( Otomobil,Motor,Minibüs,Otobüs,Kamyon,Kamyonet ) vb.Araç Sahiplerinin Araçlarını Sergilemesine Alım Ve Satımına Yardımcı Olmak Adına Kurulmuş Bir Gruptur.
Arkadaşlar grubumuzun kuruluş tarihi olan 15 Aralık 2014 ten bugüne gruba katılım hızlıca artmakta ve her katılımda Isparta araç ilan sayımız çoğalmakta. Yalnız bu süreç gösterdi ki grubumuzun belirli kuralları ve bilgilendirme yazısı olması gerekli. Bu kurallar dahilinde paylaşımlar ve bilgilendirmeler yapılmalı
-Grup duvarımızda sadece yukarıdada belirtiğimiz üzere ARAÇ İlanı Paylaşmaya özen gösterelim.
-Paylaşımların başına mutlaka araç ile ilgili tüm bilgileri modeli markası tipi boyası değişeni kazası hasarı ve özellikle fiyatını yazmaya ve Düzgün Çekilmiş Resimli ilan atamaya özen gösterelim
-Reklam ve alakasız paylaşımlar silinecektir tekrarlanması durumunda paylaşımı yapan kişinin gruba erişimi kısıtlanacaktır. Benim görmediğim gönderileri şikâyet ederek görmemi sağlayabilirsiniz.

Lütfen Kurallara Uyalım

Grup Yönetici