ÇAYIRALAN BELDESİ (BÜTÜN)

Turkish is the main language of ÇAYIRALAN BELDESİ (BÜTÜN) facebook group. Having alot of group type in Facebook: close, open and secret and it is a CLOSED group. There are 2,061 participants in that group. So it is a Medium group. 119999494813667 is the identifier of this group with Facebook. We last updated on 2015-02-19 05:31:10.

***ÇAYIRALAN BELDESİ (BÜTÜN)
Sevgili Çayıralanlı dostlar, hepinize sayfaya katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Şu an 800'lü rakamların üzerine çıka sayfaya katılımın daha da artması için kendi kişisel sayfanızdaki hemşehrilerimizi bu sayfaya eklemenizi rica ediyorum. Ne kadar çok hemşehrimizi sayfada toplarsak birlik ve beraberlik yolunda o kadar büyük adım atmış oluruz.
***SİMGEMİZ BEYAZ BİR BARIŞ GÜVERCİNİ. Grubumuzun logosunu hazırlayan Güven ırmaklı kardeşime teşekkür ederim. Çok uygun oldu.
***AYRIM YOK
Bu grupta öte geçe beri geçe yoktur. Bu grupta, ondan bundan ayrımı yoktur. Bu grup bütün ayrımcılıklara karşı kurulmuştur. Çayıralan'ın birlikteliği için varım diyenleri bu gruba bekliyorum.Hiçbir beklenti içinde olmadan, her şey bir ve bütün Çayıralan için...
***HERKESTEN İSTEĞİM
Arkadaşlar, Çayıralan grubumuzun daha faal ve herkese ulaşması için herkesi kendi kişisel sayfasındaki Çayıralanlıları bu gruba eklemesini rica ediyorum. Geniş katılımlı, herkesi kucaklayan grubumuzla etkinlikler düzenleyip, her gün farklı konular üzerinde görüş alışverişinde bulunmayı öneriyorum. Ayrıca bu grubun sayfasına elinizdeki Çayıralan fotoğrafları ve videolarınızı da eklemenizi bekliyorum.
***FOTOĞRAFLAR KISMNDA FARKLI BÖLÜMLER
Sayfamız bütün dostlarımıza açık, 'ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ' bölümü fotoğraflar kısmında. Oraya giren bütün üyelerimiz ekleme yapabiliyor. Hem fotoğraf hem de bilgileri girebilirler. Ayrıca 'GÜZEL ÇAYIRALAN'klasörümüzün içinde Çayıralan'ın güzel manzaralarına yer veriyoruz. Herkes o bölüme girip, Çayıralan'dan güzel fotoğraflar paylaşabilir. Ayrıca 'ÇAYIRALAN'IN UNUTULMAZ İSİMLERİ' bölümümüzde de yaşamını yitirmiş ama Çayıralan'a büyük emekleri olmuş kişilere yer veriyoruz. Sayfamızıın katılımcıları bu bölümlere ekleme yapabilirler.